Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

B.N.B.

NaamVijftalGem12345678910111213141516
E. Nijenhuis1111,0011211000000000000000
J. Bosman1104,5010410500000000000000
V. Bouwmeester1108,0011110500000000000000
F. Capis1115,00011500000000000000
J. Kuenen1112,5011211300000000000000
A. Prinsen1112,00112000000000000000
H. Vrieze990,000000000000000000
T. Nijenhuis-van Leeuwen990,000000000000000000