Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

Standen teams

Uitslagen
KlasseVijftalPuntenScoreScore tegenPunten tegen
HHoog Antink 14117111450
HTeam Stemerdink 14115211470
HTen Hawa 12115811512
HTeam W.B.C. 12113411422
HCafe Rooks 10114111604
HHuiskamp 10113511464
1ASt. Boeren Goed 14114511230
1AOud Kronenhuis 14112510910
1AWAM en van Duren 12113511412
1ASchoppers Multiservice 12112711042
1AHoog Antink 20110911304
1ABuitendienst-Rova 10108211344
1BAndre Raterink Bestratingen 14111110710
1BPhilips 12110810822
1BB.N.B. 12109910972
1BHuiskamp 22108710742
1BWincoz 12107911092
1BHarmienehoeve 10104911004
1CK.H.K. Shootingstars 14113010820
1CBataaf 1411059750
1CDe Uitlaatklep 12107910192
1CSteengroeve 129389502
1CCorsoclub Bloemwal 10106611134
1CJuliana 1086210414
2ASchutters uut de Bochte 14113611260
2AHuiskamp 34112411070
2AKingspan 12112711232
2AArco 12111511232
2AVitalis 10112411364
2AKl. Poelhuis Bedrijven 10112211334
2BPhilips 24109910700
2BMulti Bouw 12108310822
2BEewigg 12107510972
2BM.v.H. 125615320
2BDe Uitlaatklep 20107511074
2BWAM en van Duren 205375422
2CM.v.H. 24108010620
2CWAM en van Duren 44103610250
2CCorsoclub Bloemwal 22107310782
2CHeen en Weer 10102310364
2CAmbuksteam 105365432
2CBuitendienst-Rova 305345382
3BHeegt-Te Selle 14112910760
3BGebuwin 12110710832
3BPrelecta 12106510892
3BB.C.S. 12105010342
3BGrevers 12104710582
3BL.B. Miste 10104511034
3CWassink Installatie 14108410040
3CVitalis 22107310712
3CWAM en van Duren 32103310172
3CBuitendienst-Rova 22101910492
3CDe Uitlaatklep 32101710432
3CPhilips 30104610884
4CNijSo 1410539640
4CWassink Installatie 2410429730
4CWincoz 22103210212
4CDe Blauwe Loods 1096510404
4CGrevers 205035362
4CJuliana 204765372