Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

Buitendienst-Rova

NaamVijftalGem12345678910111213141516
K. ten Thije1105,501139800000000000000
B. Mengers1113,5011311400000000000000
E. Beernink1114,0011411400000000000000
J. ten Thije1108,0011110500000000000000
H. Vervelde1100,009810200000000000000
G. te Brummelstroete10,000000000000000000
W. Bomers2104,00104000000000000000
P. te Dorsthorst (O)292,501058000000000000000
H. te Brummelstroete288,00968000000000000000
R. van Rijn2110,0011110900000000000000
A. ter Haar20,000000000000000000
H. Huiskamp2110,00011000000000000000
M. Ekelder3111,00111000000000000000
R. te Molder3107,00107000000000000000
B. Overkamp3113,00113000000000000000
R. Tolkamp3108,00108000000000000000
W. Koenders395,0095000000000000000