Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

Gebuwin

NaamVijftalGem12345678910111213141516
B. Stemerdink1113,00011300000000000000
G. Mennink1106,5010211100000000000000
J. Kruiselbrink1107,00107000000000000000
J. Damkot1114,0011311500000000000000
J. ten Dolle1109,5010711200000000000000
J. van Hal990,000000000000000000
G. ten Dolle99113,5011411300000000000000