Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

Heen en Weer

NaamVijftalGem12345678910111213141516
H. Voskuil1106,00010600000000000000
H. Lensink194,501177200000000000000
A. Joling1112,5011111400000000000000
B. Schreurs196,001068600000000000000
W. Korte1109,5010611300000000000000