Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

K.H.K. Shootingstars

NaamVijftalGem12345678910111213141516
S. Derksen (O)1116,0011711500000000000000
Joh. Klanderman (O)1116,00116000000000000000
J. Klanderman1106,5010810500000000000000
M. Oonk1118,0011811800000000000000
W. Geense1107,00010700000000000000
E. Hoefsmit1113,0011411200000000000000
T. Klanderman990,000000000000000000