Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

M.v.H.

NaamVijftalGem12345678910111213141516
Joh. ten Dolle (O)1112,00112000000000000000
Joh. Stemerdink1112,00112000000000000000
A. Maas1119,00119000000000000000
M. Wechgelaer1109,00109000000000000000
J. Schurink1109,00109000000000000000
H. Schurink (O)2107,001159900000000000000
G. ten Dolle2113,5011011700000000000000
I. Schurink (O)2105,5010410700000000000000
B. Oonk (O)2105,0010310700000000000000
A. ten Dolle2106,00106000000000000000
J. Stemerdink (O)99112,00011200000000000000