Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

Philips

NaamVijftalGem12345678910111213141516
E. Vriesen1114,5011811100000000000000
M. Wierda1109,5010911000000000000000
I. Kimmels-Wiggers1114,0011211600000000000000
G. te Paske1111,0010811400000000000000
G. Kuenen1105,0010810200000000000000
E. Wiggers2108,00108000000000000000
K. Heling (O)2115,5011611500000000000000
L. Kolstee2110,00110000000000000000
S. Akdemir2102,509710800000000000000
S. Dorsthorst-Praum2111,0010811400000000000000
H. Kimmels3107,0010710700000000000000
F. Dommerholt3106,5010410900000000000000
F. van Zuilekom3110,5010911200000000000000
J. Willekes390,00839700000000000000
A. Dunnewold3109,0010711100000000000000
W. Vredenberg (O)990,000000000000000000
M. Stijnman99113,00011300000000000000