Door gebruik te maken van deze site accepteert U onze cookie instellingen zoals deze genoemd zijn in onze privacy verklaring

Prelecta

NaamVijftalGem12345678910111213141516
G.J.W. Elsinghorst1115,00011500000000000000
A. Lobeek-Legters1117,00117000000000000000
H. Soek197,008910500000000000000
C. Abbink-Groot Zevert1113,00113000000000000000
J. Geerlings1109,0010811000000000000000
G.B. Wensink990,000000000000000000
L. te Lindert-Hemink99113,00113000000000000000
P. Wijnhoven9986,0008600000000000000
A. van Gerrisheim99109,00010900000000000000